Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Ekrany LCD H03

H03 3D In-Cell Touch LCD – Doskonała alternatywa

Technologia In-Cell usuwa substrat czujnika dotyku, łącząc elementy ciekłokrystaliczne i elementy wykrywające dotyk w jedną strukturę (termin “pełny w komórce” oznacza, że warstwy transmitującego i odbierającego czujnika dotykowego znajdują się w komórce).

Integracja 3D, Ekran, Dotyk

Nowy panel LCD z funkcją “3D in-cell touch” to ekskluzywny produkt , który łączy w sobie elementy ciekłokrystaliczne, dotykowe i czujniki pojemnościowe 3D touch w jedną strukturę (3D Touch to bardziej wrażliwa wersja Force Touch opracowany i wprowadzony przez Apple Inc. w 2015 roku i był wykorzystywany w modelach iPhone 6S i nowszych).

3D In-Cell Touch zmniejsza grubość panelu wyświetlacza, integrując ekran LCD, warstwę ekranu dotykowego i warstwę czujnika pojemnościowego 3D w pojedynczą jednostkę, zamiast układać trzy warstwy jedna na drugiej. W rezultacie zmniejsza grubość i wagę panelu, zapewniając doskonałą reakcję na dotyk i precyzyjną kalibrację punktu kontaktu.

Integrated Driver Controller IC (IDC)

W odróżnieniu od tradycyjnych wieloukładowych rozwiązań, 3D In-Cell Touch wymaga tylko jednego zintegrowanego sterownika sterownika IC (IDC) do sterowania funkcjami wyświetlacza, dotyku i funkcji 3D touch.
Rozwiązania IDC cechują się wąską konstrukcją modułów i wysokim stosunkiem sygnału do szumu. W rezultacie maksymalizuje on dokładność i czułość dotyku przy bardzo niskim poborze mocy – doskonały alternatywny wyświetlacz dla iPhone’a.

Szybciej ! Jaśniej! Lepiej!

Integracja czyni prawdziwą różnicę.
H03 3D In-Cell Touch LCD stanowi doskonałą alternatywę, ponieważ spełnia rosnące wymagania w zakresie opłacalnych i wydajnych aplikacji na smartfony o mniejszym zużyciu energii i zwartej konstrukcji.

Porównanie różnych technologi

Wspaniała Czułość dotyku

Ekran dotykowy H03 3D In-Cell Touch ma doskonałą jakość dotyku. Cieńszy panel sprawia, że informacje zwrotne dotyku są bardziej dokładne i zapewnia znakomitą reakcję po dotknięciu ekranu palcami.

Niskie zużycie energii

Bez osłony z dyskretnego modułu dotykowego, zmniejszenia odbicia i załamania, wyświetlacz LCD jest bardziej przenikliwy i bardziej energooszczędny.